Izvērstā meklēšana
LV.LV sākumlapa
     Par izdevēju Kontakti Grāmatas Arhīva sākumlapa
Iepriekšējais numurs
Visi raksti
    Aktuāli
    Biznesa kāpnes
    Likumu ABC
    Finanšu plūsma
    Inovācijas lietas
    Eiropas nauda
    Seko līdzi
    Jautājums. Atbilde
    Ziņas īsumā
    Biznesa vide
    Uzņēmuma vadība
    Praktiski padomi
    Nodokļi
    Reklāma
Ideju banka
Arhīvs
Žurnālā
Nr.30 (86) 2007. gada 25. jūlijs
            

Paraksta pirmos sadarbības līgumus

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) 18.jūlijā parakstīja pirmos sadarbības līgumus Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta līdzfinansēto projektu ieviešanai.

Pirmie sadarbības līgumi Latvijā tiek slēgti ar Sabiedrības integrācijas fondu kā grantu shēmu "NVO fonds" un "Projektu sagatavošanas fonds" apsaimniekotāju un nosaka kārtību minēto grantu shēmu ieviešanai, finanšu instrumentu līdzfinansējuma izmaksāšanai un grantu shēmu uzraudzībai un kontrolei. Grantu shēmas "NVO fonds" ieviešanai piešķirts finanšu instrumentu līdzfinansējums 4 973 132 eiro apmērā, kas ir 85% no kopējām plānotajām izmaksām, savukārt grantu shēmas "Projektu sagatavošanas fonds" ieviešanai piešķirts finanšu instrumentu līdzfinansējums 497 313 eiro apjomā, kas ir 85% no kopējām izmaksām.

Grantu shēmā "NVO fonds" atbalsts tiek sniegts trijās programmās: NVO darbības atbalsta programma; NVO kapacitātes stiprināšanas programma un NVO projektu programma. Grantu shēmas "Projektu sagatavošanas fonds" ietvaros atbalsta individuālo projektu sagatavošanu iesniegšanai finanšu instrumentu finansētajos atklāto projektu konkursos.

 

  
Par izdevēju / Kontakti / Grāmatas

© VSIA "Latvijas Vēstnesis" / info@lv.lv
žogspiepūšamās atrakcijas