Izvērstā meklēšana
LV.LV sākumlapa
     Par izdevēju Kontakti Grāmatas Arhīva sākumlapa
Iepriekšējais numurs
Visi raksti
    Aktuāli
    Biznesa kāpnes
    Likumu ABC
    Finanšu plūsma
    Inovācijas lietas
    Eiropas nauda
    Seko līdzi
    Jautājums. Atbilde
    Ziņas īsumā
    Biznesa vide
    Uzņēmuma vadība
    Praktiski padomi
    Nodokļi
    Reklāma
Ideju banka
Arhīvs
Žurnālā
Nr.31(87) 2007. gada 1. augusts
            

Izdotas jaunas tūrisma kartes

 

Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) sadarbībā ar reģionālajiem tūrisma informācijas centriem izdevusi četras jaunas reģionu tūrisma kartes, stāsta TAVA sabiedrisko attiecību speciālists Normunds Ķietis. Katram Latvijas novadam veltītās kartes izdotas četrās valodās un paredzētas individuālajiem tūristiem. Jaunajās kartēs iekļauti arī ieteicamie tūristu maršruti un pa rajoniem sadalīts īss tūrisma ievērojamāko vietu un objektu apraksts. Kartes izdotas latviešu, krievu, angļu un vācu valodā.

Atšķirībā no iepriekšējā izdevuma, kurš klajā nāca pirms diviem gadiem, šajās kartēs ir daudz jaunas uzlabotas informācijas, un tās ir ērtāk lietojamas.

"Šis ir materiāls, kas daudziem Latvijas un ārvalstu ceļotājiem kalpo par pamatu, lai mudinātu doties ārpus Rīgas, vienlaikus ir pieprasīts tūrisma izstādēs un mūsu rīkotajos darba semināros ārvalstīs," sacīja TAVA direktors Uldis Vītoliņš.

Veidojot kartes, izdevēji centušies izcelt atsevišķus tūrisma objektus, kas nebūtu iespējams kopīgā Latvijas kartē, tādējādi pievēršot uzmanību nevis reģionam kā tūristu galamērķim, bet gan konkrētam tūrisma objekta piedāvājumam, tādā veidā mazinot reģionālo sadrumstalotību, skaidroja U.Vītoliņš.

Tūrisma kartes izdod TAVA un bez maksas izplata Tūrisma informācijas birojā Rīgā, Smilšu ielā 4, reģionālajos tūrisma informācijas centros, kā arī Latvijas ārvalstu tūrisma birojos Berlīnē, Londonā, Helsinkos, Stokholmā un Maskavā.

"KV" informācija

 

  
Par izdevēju / Kontakti / Grāmatas

© VSIA "Latvijas Vēstnesis" / info@lv.lv
žogspiepūšamās atrakcijas