Izvērstā meklēšana
LV.LV sākumlapa
     Par izdevēju Kontakti Grāmatas Arhīva sākumlapa
Iepriekšējais numurs
Visi raksti
    Aktuāli
    Biznesa kāpnes
    Likumu ABC
    Finanšu plūsma
    Inovācijas lietas
    Eiropas nauda
    Seko līdzi
    Jautājums. Atbilde
    Ziņas īsumā
    Biznesa vide
    Uzņēmuma vadība
    Praktiski padomi
    Nodokļi
    Reklāma
Ideju banka
Arhīvs
Žurnālā
Nr.14 (121) 2008. gada 2. aprīlis
            

  Ziņas īsumā | Latvijā un pasaulē

Studiju programma radošu uzņēmumu vadītājiem


Banku augstskola sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju 2008./2009. studiju gadā sāks īstenot profesionālās augstākās izglītības maģistra studiju programmu "Uzņēmumu vadīšana radošajās industrijās". Tā ir pirmā un šobrīd vienīgā studiju programma Baltijas valstīs, kas sagatavos vadītājus darbam radošo industriju uzņēmumos, kuru darbība ir saistīta ar arhitektūru, reklāmu, mākslu un kultūru, rūpniecisko un grafisko dizainu, izdevējdarbību, jaunajiem medijiem, modi un tamlīdzīgi.

Banku augstskolas sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju, Latvijas Kultūras akadēmiju un ārzemju mācībspēkiem izstrādātā starpdisciplinārā maģistrantūras programma apvieno uzņēmējdarbības, menedžmenta, mākslas un radošas personības attīstības aspektus. Jaunās maģistra programmas īstenošanu nodrošinās Banku augstskolas, Latvijas Mākslas akadēmijas, Latvijas Kultūras akadēmijas mācībspēki, kā arī starptautiskās biznesa konsultatīvās un izglītības sabiedrības F.O.I.L. biznesa konsultanti un uzņēmēji no Lielbritānijas, Itālijas, Vācijas, Brazīlijas un Ķīnas, kas ar savu darbu ir apliecinājuši spēju sasniegt uzņēmuma mērķus un realizēt individuālās ambīcijas radošo industriju jomā.

Sekmīgi apgūstot profesionālo maģistra studiju programmu "Uzņēmumu vadīšana radošajās industrijās", studenti iegūs maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā un piektā līmeņa uzņēmumu un iestāžu vadītāja kvalifikāciju.

Pieteikties maģistra studiju programmā "Uzņēmumu vadīšana radošajās industrijās" ir iespējams elektroniski jau no 31.marta Banku augstskolas mājaslapā.

 

 


 
Par izdevēju / Kontakti / Grāmatas

© VSIA "Latvijas Vēstnesis" / info@lv.lv
žogspiepūšamās atrakcijas