Izvērstā meklēšana
LV.LV sākumlapa
     Par izdevēju Kontakti Grāmatas Arhīva sākumlapa
Iepriekšējais numurs
Visi raksti
    Aktuāli
    Biznesa kāpnes
    Likumu ABC
    Finanšu plūsma
    Inovācijas lietas
    Eiropas nauda
    Seko līdzi
    Jautājums. Atbilde
    Ziņas īsumā
    Biznesa vide
    Uzņēmuma vadība
    Praktiski padomi
    Nodokļi
    Reklāma
Ideju banka
Arhīvs
Žurnālā
Nr.14 (121) 2008. gada 2. aprīlis
            

  Ziņas īsumā | Latvijā un pasaulē

Tuvojas personāla vadības kongress


Šāgada 16. un 17.aprīlī ceturto reizi Latvijā notiks Latvijas personāla vadības kongress. Šogad kongresa tēma būs "Mērķtiecīga organizācija" - kā veidot mērķtiecīgu un uz sasniegumiem orientētu organizāciju.

Kongresā vienlaikus ar vietējiem speciālistiem uzstāsies četri starptautiski atzīti eksperti, kas izteiks savu nostāju, kā šajos sociālekonomiskajos apstākļos Latvijas uzņēmumos uzlabot darbinieku produktivitāti, prasmīgi izmantojot darbaspēka potenciālu.

Endriks Randoja, "Fastleader.com" pārstāvis, norāda: "Šogad kongresa tēma veltīta mērķtiecīgai organizācijai, jo esošajā Latvijas ekonomiskajā situācijā uzņēmumiem būtiski ir paaugstināt darba produktivitāti, optimizējot esošos resursus. Tieši darbinieku motivēšana uzņēmumu izvirzīto mērķu sasniegšanā ir būtisks pamats ceļā uz efektīvu un konkurētspējīgu organizāciju."

Arī Latvijas Personāla vadības asociācijas prezidente Eva Selga atgādina, ka uzņēmumiem un organizācijām ir mērķtiecīgi jādomā, kā motivēt un ilgstoši noturēt darbiniekus, jo tikai tā ir iespējams nodrošināt organizācijas veiksmīgu darbību un efektīvu attīstību.

Kongress vienlaikus tiek organizēts visās trīs Baltijas valstīs.

 

 


 
Par izdevēju / Kontakti / Grāmatas

© VSIA "Latvijas Vēstnesis" / info@lv.lv
žogspiepūšamās atrakcijas