Izvērstā meklēšana
LV.LV sākumlapa
     Par izdevēju Kontakti Grāmatas Arhīva sākumlapa
Iepriekšējais numurs
Visi raksti
    Aktuāli
    Biznesa kāpnes
    Likumu ABC
    Finanšu plūsma
    Inovācijas lietas
    Eiropas nauda
    Seko līdzi
    Jautājums. Atbilde
    Ziņas īsumā
    Biznesa vide
    Uzņēmuma vadība
    Praktiski padomi
    Nodokļi
    Reklāma
Ideju banka
Arhīvs
Žurnālā
Nr.40 (147) 2008. gada 1. oktobris
            

  Ziņas īsumā | Latvijā un pasaulē

Labākais Vidzemē – a/s "Brīvais vilnis"


Finanšu ministrijas rīkotā Finanšu foruma ietvaros Valmierā 25.septembrī LDDK pasniedza balvu labākajam darba devējam Vidzemē - a/s "Brīvais vilnis". Uzņēmums atzinības rakstu saņēma par labas pārvaldības un sociālās atbildības principu iedzīvināšanu uzņēmējdarbībā un ieguldījumu Vidzemes reģiona attīstībā. Balvu - pieslēgumu biedru datubāzei lobijs.lv un ielūgumus uz LDDK 15 gadu un citiem pasākumiem - pasniedza LDDK padomes loceklis Arkādijs Šuškins.

A/s "Brīvais vilnis" ar savu produkciju klientus nodrošina kopš 1949.gada. Uzņēmums ir lielākais Baltijā un kā savas darbības kvalitātes apliecinājumu saņēmis atbilstību Eiropas Savienības direktīvām, kas dod tiesības eksportēt produkciju uz Eiropas Savienības dalībvalstīm. Nodrošinot darba vietas aptuveni 800 darbiniekiem, uzņēmums īsteno labas pārvaldības praksi. Uzņēmumam ir sadarbības partneri Ukrainā, Baltkrievijā, Kazahstānā, Azerbaidžānā un citās valstīs.

Labākā darba devēja balvai Vidzemes reģionā tika izvirzīti uzņēmumi, kuru darbība reprezentē labas uzņēmējdarbības praksi, - a/s "Brīvais vilnis", SIA "Apes koks", "Ekla", "Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācija" (ZAAO), "Respekts" un "Kantīne B".

Nākamie Finanšu forumi un labākā darba devēja apbalvošana notiks 3.oktobrī Daugavpilī un 29.oktobrī Rīgā.

 

 


 
Par izdevēju / Kontakti / Grāmatas

© VSIA "Latvijas Vēstnesis" / info@lv.lv
žogspiepūšamās atrakcijas