Izvērstā meklēšana
LV.LV sākumlapa
     Par izdevēju Kontakti Grāmatas Arhīva sākumlapa
Iepriekšējais numurs
Visi raksti
    Aktuāli
    Biznesa kāpnes
    Likumu ABC
    Finanšu plūsma
    Inovācijas lietas
    Eiropas nauda
    Seko līdzi
    Jautājums. Atbilde
    Ziņas īsumā
    Biznesa vide
    Uzņēmuma vadība
    Praktiski padomi
    Nodokļi
    Reklāma
Ideju banka
Arhīvs
Žurnālā
Nr.42 (149) 2008. gada 15. oktobris
            

  Ziņas īsumā | Latvijā un pasaulē

Pirmo reizi – Nacionālā izcilības balva projektu vadībā


Latvijas Nacionālā projektu vadīšanas asociācija (LNPVA) izsludina pieteikšanos uz Nacionālo izcilības balvu projektu vadībā tām organizācijām un projektu komandām, kas vēlas apliecināt savu sniegumu projektu vadībā, vērtējot gan pašu projekta vadīšanas procesu, gan sasniegto projekta rezultātu. Balvas mērķis ir atbalstīt profesionālu projektu vadīšanu, lai projektos efektīvi sasniegtu iecerētos rezultātus, un izcelt tos projektus, kas var kalpot par piemēru izcilai projektu vadīšanai.

Pretendēt uz balvu var jebkurš Latvijā reģistrēts valsts, pašvaldību vai privātais uzņēmums, organizācija vai iestāde, nevalstiskā organizācija, kas īsteno projektus, izmantojot projekta vadības pamatprincipus, un to realizētais projekts atbilst konkursa kritērijiem.

Pieteikumi balvai iesniedzami no 2008.gada 1.oktobra līdz 2009.gada 31.janvārim. Balvas ieguvēji tiks apstiprināti nākamā gada maijā.

Sīkāka informācija par Nacionālo izcilības balvu projektu vadībā iegūstama LNPVA birojā, zvanot pa tālr. 29229906, 29451018, 67296317, kā arī interneta vietnē http://www.lnpva.lv/balva.

 

 


 
Par izdevēju / Kontakti / Grāmatas

© VSIA "Latvijas Vēstnesis" / info@lv.lv
žogspiepūšamās atrakcijas