Izvērstā meklēšana
LV.LV sākumlapa
     Par izdevēju Kontakti Grāmatas Arhīva sākumlapa
Iepriekšējais numurs
Visi raksti
    Aktuāli
    Biznesa kāpnes
    Likumu ABC
    Finanšu plūsma
    Inovācijas lietas
    Eiropas nauda
    Seko līdzi
    Jautājums. Atbilde
    Ziņas īsumā
    Biznesa vide
    Uzņēmuma vadība
    Praktiski padomi
    Nodokļi
    Reklāma
Ideju banka
Arhīvs
Žurnālā
Nr.44 (151) 2008. gada 29. oktobris
            

  Ziņas īsumā | Latvijā un pasaulē

Latvijas uzņēmēja saņem balvu


Latvijas uzņēmēja Sanita Millere pagājušajā nedēļā svinīgā pasākumā Parīzē saņēma Eiropas sieviešu uzņēmējdarbības padomes (Conseil Européen Femmes Entreprises et Commerce - CEFEC) balvu - Sieviete Uzņēmēja 2008. Balvu Latvijas laureātei pasniedza Simona Veila (Simone Veil), pirmā sieviete, kas bijusi Eiropas Parlamenta priekšsēdētāja.

CEFEC dibināta 1986.gadā Francijas Tirdzniecības kameras aizbildniecībā ar mērķi izcelt sieviešu lomu dažādās profesijās mazos un vidējos uzņēmumos. Katru gadu CEFEC apbalvo sievietes uzņēmējas no visas Francijas, bet kopš 1988.gada Eiropas balvas (European Trophy) par īpašiem nopelniem uzņēmējdarbībā tiek piešķirtas sievietēm uzņēmējām no visas Eiropas Savienības.

Rundāles pils restorāna saimniece Sanita Millere, kas šogad kļuva par divdesmitās Eiropas balvas laureāti, ir pirmā sieviete uzņēmēja no Latvijas, kuras darbošanās uzņēmējdarbībā ir saņēmusi tik augstu Eiropas novērtējumu. Sanita Millere stāsta, ka Eiropas balva viņai ir patīkams pārsteigums un vienlaikus liels gandarījums: "Īpašs prieks par to, ka manu darbu ir tik augstu novērtējusi tieši nozīmīgākā uzņēmuma sadarbības partnere - Francija. Zīmīgi, ka balvu atvedīšu mājās tieši šoruden, kad ir Latvijas valsts lielā jubileja. Par to esmu pateicīga visiem Rundāles pils darbiniekiem, pateicoties kuru darbam viens no Latvijas izcilākajiem arhitektūras pieminekļiem ir ne tikai saglabāts kā vēsturisks objekts, bet ir kļuvis par izsmalcinātības un labas gaumes zīmolu."

 

 


 
Par izdevēju / Kontakti / Grāmatas

© VSIA "Latvijas Vēstnesis" / info@lv.lv
žogspiepūšamās atrakcijas