Izvērstā meklēšana
LV.LV sākumlapa
     Par izdevēju Kontakti Grāmatas Arhīva sākumlapa
Iepriekšējais numurs
Visi raksti
    Aktuāli
    Biznesa kāpnes
    Likumu ABC
    Finanšu plūsma
    Inovācijas lietas
    Eiropas nauda
    Seko līdzi
    Jautājums. Atbilde
    Ziņas īsumā
    Biznesa vide
    Uzņēmuma vadība
    Praktiski padomi
    Nodokļi
    Reklāma
Ideju banka
Arhīvs
Žurnālā
Nr.47 (154) 2008. gada 19. novembris
            

  Ziņas īsumā | Latvijā un pasaulē

Radošiem cilvēkiem par mārketingu


Biznesa augstskola "Turība"novembrī sērijā "Uzņēmējdarbības bibliotēka" laidusi klajā Elitas Dombravas grāmatu "Radošais mārketings".

Grāmata stāsta par straujajām pārmaiņām, kas notiek pasaulē biznesā, izglītībā un, protams, arī mārketingā. Radošajai industrijai strauji attīstoties, palielinās pieprasījums pēc attiecīgiem darbiniekiem un mārketinga speciālistiem arvien jāpaplašina savas darbības jomas. Viņi kļūst par pasākumu producentiem, režisoriem, aktieriem. Kā pārvērst mārketinga kampaņas par aizrautīgu spēli, ar kuru piesaistīt savu potenciālo mērķa auditoriju?

E.Dombrava saka: "Šī grāmata nav domāta tikai tiem, kuri studē mārketingu, bet gan ikvienam, kas vēlas izprast, kā mārketings darbojas mūsdienu pasaulē, ietekmējot ne tikai uzņēmumu produktu un pakalpojumu attīstību, bet arī katra cilvēka un viņa karjeras attīstību. Pārmaiņas mūsdienu pasaulē ir ļoti straujas. Ja uzņēmuma vadītājs laikus nespēs uz tām noreaģēt, tas tiks izmests no aprites."

Grāmatā aplūkoti šādi galvenie temati: mārketings vēsturiskā šķērsgriezumā un kultūras mārketinga iezīmes; biznesa un kultūras mijiedarbība; kultūras, radošais mārketings un ideju ģenerators - zemapziņa; spēļu, izrāžu un šovu laikmets; darbinieku sagatavošana darba tirgum jaunajos ekonomiskajos apstākļos; radošā mārketinga speciālista sagatavošana jaunajos ekonomiskajos apstākļos; vingrinājumi studentu - nākamo mārketinga speciālistu - radošās iztēles attīstībai.

 

 


 
Par izdevēju / Kontakti / Grāmatas

© VSIA "Latvijas Vēstnesis" / info@lv.lv
žogspiepūšamās atrakcijas