Izvērstā meklēšana
LV.LV sākumlapa
     Par izdevēju Kontakti Grāmatas Arhīva sākumlapa
Iepriekšējais numurs
Visi raksti
    Aktuāli
    Biznesa kāpnes
    Likumu ABC
    Finanšu plūsma
    Inovācijas lietas
    Eiropas nauda
    Seko līdzi
    Jautājums. Atbilde
    Ziņas īsumā
    Biznesa vide
    Uzņēmuma vadība
    Praktiski padomi
    Nodokļi
    Reklāma
  Ideju banka
Arhīvs
Ideju banka
            

Idejas ir visur un idejas ir katram. Tieši to dara "Komersanta Vēstnesis" – krāj žurnālā izteiktās idejas un piedāvā izmantot par baltu velti! Katra Ideju bankā noglabātā atziņa ir tiešs citāts no kādas "Komersanta Vēstneša" publikācijas. Lasi, domā un īsteno!
Šobrīd lauku tūrisma uzņēmēji bieži darbojas izolēti. Trūkst labiekārtotu skatu vietu, gudri veidotu pastaigu taku, omulīgu krodziņu, atraktīvu ekspozīciju, kas spētu piesaistīt apmeklētājus, palielinot arī naktsmītņu noslogojumu. Latvijas tūrisma nozare laukos ir sadrumstalota - tai trūkst vienmērīga un kvalitatīva vides un pakalpojumu tīkla.
Par ilgtspējīgu tūrisma attīstību aizsargājamās dabas teritorijās 27.08.2008
Skatīt: augošā secībā | dilstošā secībā

Salacgrīvas pašvaldībai ir septiņi līgumi ar nevalstiskajām organizācijām par dažādu funkciju, dažādu lietu veikšanu. Piemēram, ir līgums ar makšķernieku klubu „Salackrasti” par upes apsardzību, uzraudzību, sakopšanu, jaunatnes iesaistīšanu un apmācību vides aizsardzībā. Ar ko ir labi šādi līgumi? Tas ieinteresē NVO darboties, nodrošina ar zināmu finansējumu, un arī pašvaldība tādējādi sevi atbrīvo no pienākumiem, ko tā varbūt neveiktu ne uz pusi tik labi.
Salacgrīvas projekts – veidot vidi dzīvei un darbam  06.08.2008

Tūrismam no piejūras tomēr vajadzētu ieiet jūrā. Tas tā notiek citās Baltijas valstīs, Latvijā šādu piemēru vēl nav.
Salacgrīvas projekts – veidot vidi dzīvei un darbam  06.08.2008

Latvijā ir ļoti daudz neizmantotas biomasas koksnes veidā vai lauksaimniecības atlikumos. Tas, protams, nav labākais veids, kā pārveidot šīs biomasas automobiļu degvielā šodien un ar šā brīža tehnoloģijām, bet koksni var izmantot elektroenerģijas ražošanā vai siltuma ražošanai koģenerācijas procesā. Šādi risinājumi un šādas tehnoloģijas dod ļoti labus CO2 ietaupījumus, stipri labākus nekā izmantošanai automašīnās.
Nākotnes enerģija – no dažādiem avotiem  09.07.2008

Sievietes Apē varētu vēlēties kosmetologa, manikīra, masiera pakalpojumus saņemt kādā jaukā salonā, nevis pie pazīstamiem cilvēkiem mājās. Ļoti nepieciešams ir zobārsts, kura praksei savu atbalstu iespēju robežās ir gatava sniegt arī pašvaldība.
Kādu pakalpojumu trūkst mazpilsētās?  02.07.2008

Auces pilsētā trūkst kvalitatīva ēdināšanas uzņēmuma (kafejnīcas, varbūt pat restorāna), kur būtu iespējams garšīgi un kvalitatīvi paēst ne tikai vietējiem iedzīvotājiem, bet arī atpūsties pilsētas viesiem. Patīkami būtu, ja šāda atpūtas vieta nodrošinātu papildu izklaides iespējas.
Kādu pakalpojumu trūkst mazpilsētās?  02.07.2008

Lielvārdes pilsētā perspektīvā būtu nepieciešams veidot veco ļaužu aprūpes māju (pansionātu), kurā tiktu piedāvāti gan ilgstošas, gan īslaicīgas aprūpes pakalpojumi.
Kādu pakalpojumu trūkst mazpilsētās?  02.07.2008"Komersanta Vēstnesis" arhīvs
Nedēļas žurnāls "Komersanta Vēstnesis" maziem un vidējiem uzņēmējiem iznāca no 2005. gada novembra līdz 2008. gada nogalei (izdevējs: VSIA "Latvijas Vēstnesis"). Kopumā ceļu pie lasītājiem mērojuši 159 specializētā žurnāla numuri, kuru saturu raksturo "Komersanta Vēstneša" moto: "Idejas. Padomi. Pieredze."

Mērķauditorija: mazo un vidējo uzņēmumu īpašnieki un speciālisti, pašnodarbinātie, uzņēmējdarbības uzsācēji un citas komercdarbībā ieinteresētās personas, īpaši reģionos.

Šeit brīvi pieejams pilnīgs "Komersanta Vēstneša" visu laidienu arhīvs. Rakstus var atrast, izmantojot sev ērtāko veidu:
  • izmantot "Meklēt" vai "Izvērsto meklēšanu"
  • atlasīt žurnāla laidienus pa gadiem (skat. hronoloģisko piedāvājumu zem meklētāja);
  • atlasīt tematiskos rakstus pēc rubrikām (skat. izvēlni "VISI RAKSTI" 1. slejā);
  • izmantot "Arhīvu" (skat. kalendāru);
  • pārskatīt katra numura saturu, izmantojot pogu "Iepriekšējais numurs" (skat. zem žurnāla vāka 1. slejā)
 
Par izdevēju / Kontakti / Grāmatas

© VSIA "Latvijas Vēstnesis" / info@lv.lv
žogspiepūšamās atrakcijas