Izvērstā meklēšana
LV.LV sākumlapa
     Par izdevēju Kontakti Grāmatas Arhīva sākumlapa
Iepriekšējais numurs
Visi raksti
    Aktuāli
    Biznesa kāpnes
    Likumu ABC
    Finanšu plūsma
    Inovācijas lietas
    Eiropas nauda
    Seko līdzi
    Jautājums. Atbilde
    Ziņas īsumā
    Biznesa vide
    Uzņēmuma vadība
    Praktiski padomi
    Nodokļi
    Reklāma
Ideju banka
Arhīvs
Žurnālā
Nr.41 (47) 2006. gada 18. oktobris
            

Iespēja pieteikties ES fondu finansējumam

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina komercsabiedrības iesniegt projektus grantu shēmā (atbalsta pro­grammā, kas tiek finansēta no Eiropas Savienības Reģionālās attīstības fonda) "Dalība starptautiskajās izstādēs un tirdzniecības misijās" (pieejamais finansējums - Ls 1 100 000) - atbilstoši Ministru kabineta 2006.gada 9.maija noteikumiem Nr.381 "Noteikumi par atbalsta sniegšanu mazajām un vidējām komercsabiedrībām un partneriem dalībai starptautiskās izstādēs un tirdzniecības misijās" (publicēti "Latvijas Vēstnesī" 24.05.2006).

Projektu iesniegumus uzņēmēji var iesniegt LIAA Rīgā, Pērses ielā 1, 1.stāvā, Klientu apkalpošanas nodaļā, katru darba dienu no plkst.10.00 līdz 15.00.

Informācija par Lauku atbalsta dienesta (LAD) administrētajiem Eiropas Savienības atbalsta pasākumiem (kopējās tirgus organizācijas pasākumiem, struktūrfondu pasākumiem un Lauku attīstības plāna pasākumiem) pieejama LAD reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs, kā arī LAD mājaslapā www.lad.gov.lv.

Profesionālās izglītības attīstības aģentūra (PIAA) izsludina atklātu konkursu projektu iesniegumiem Eiropas sociālā fonda aktivitātēs:

• "Pedagoģiskās korekcijas programmu attīstība un ieviešana" (3.3.6.1.) ar projektu iesniegumu iesniegšanas termiņu - 2006.gada 21.novembris;

"Jauniešu ar speciālām vajadzībām integrēšana izglītības sistēmā" (3.3.7.) ar projektu iesniegumu iesniegšanas termiņu - 2006.gada 22.novembris.

2006.gada 12.oktobrī Rīgā notiks bezmaksas seminārs par projektu iesniegumu sagatavošanu.

Vadlīnijas projektu iesniedzējiem un konkursa nolikumu var saņemt PIAA Rīgā, Vaļņu ielā 1, 5.stāvā, vai PIAA mājaslapā: www.piaa.gov.lv. Pieteikšanās dalībai seminārā pa e-pastu: esf@piaa.gov.lv. Papildu informācija pa tālruni 7814328.

 

  
Par izdevēju / Kontakti / Grāmatas

© VSIA "Latvijas Vēstnesis" / info@lv.lv
žogspiepūšamās atrakcijas