Izvērstā meklēšana
LV.LV sākumlapa
     Par izdevēju Kontakti Grāmatas Arhīva sākumlapa
Iepriekšējais numurs
Visi raksti
    Aktuāli
    Biznesa kāpnes
    Likumu ABC
    Finanšu plūsma
    Inovācijas lietas
    Eiropas nauda
    Seko līdzi
    Jautājums. Atbilde
    Ziņas īsumā
    Biznesa vide
    Uzņēmuma vadība
    Praktiski padomi
    Nodokļi
    Reklāma
Ideju banka
Arhīvs
Žurnālā
Nr.17 (124) 2008. gada 23. aprīlis
            

  Ziņas īsumā | Latvijā un pasaulē

Aktivizēsies apvienošanās darījumi Baltijā


Ekonomikas atdzišanas dēļ šogad Baltijas valstīs apvienošanās un pārņemšanas darījumu skaits palielināsies par 25%, prognozē Baltijas juridisko konsultāciju firma "Sorainen", - vēsta BNS. "Sorainen Law Offices" partneris Tomass Prangli sacīja: konsultantiem, kas specializējas apvienošanās un pārņemšanas darījumu jomā, pašlaik ir darba pilnas rokas. Viņš atzina, ka transakciju kopējā vērtība šogad varētu samazināties, taču darījumu skaits palielinās.

"Globālā finanšu krīze ietekmē arī Baltijas valstis, taču nauda šajā reģionā joprojām ir, tikai transakciju struktūra ir mainījusies," teica T.Prangli.

Daudzi akcionāri esot zaudējuši ilūzijas par savu kompāniju vērtību un daudz vieglāk nekā agrāk pieņem lēmumus par pārdošanu. "Tas sniedz labu iespēju lielām kompānijām paplašināt savu biznesu vai iegādāties konkurentus," uzskata "Sorainen Law Offices" part­neris. Firma "Sorainen", kam ir biroji Tallinā, Rīgā un Viļņā, konsultē lielus un vidējus uzņēmumus, kuri darbojas vai plāno sākt biznesu Baltijas valstīs.

 

 


 
Par izdevēju / Kontakti / Grāmatas

© VSIA "Latvijas Vēstnesis" / info@lv.lv
žogspiepūšamās atrakcijas