Izvērstā meklēšana
LV.LV sākumlapa
     Par izdevēju Kontakti Grāmatas Arhīva sākumlapa
Iepriekšējais numurs
Visi raksti
    Aktuāli
    Biznesa kāpnes
    Likumu ABC
    Finanšu plūsma
    Inovācijas lietas
    Eiropas nauda
    Seko līdzi
    Jautājums. Atbilde
    Ziņas īsumā
    Biznesa vide
    Uzņēmuma vadība
    Praktiski padomi
    Nodokļi
    Reklāma
Ideju banka
Arhīvs
Žurnālā
Nr.36 (143) 2008. gada 3. septembris
            

  Aktuāli | Latvijai – 90

Valsts finanšu darbu caurlūkojot
Lidija Dārziņa, Liena Pilsētniece, "KV"


Foto: Māris Kaparkalējs, "LV"

Forumā Latvijas Darba devēju konfederācija pasniedza balvu labākajam darba devējam Zemgalē. Šo atzinību ieguva a/s "Dobeles dzirnavnieks" – par labas pārvaldības un sociālās atbildības principu iedzīvināšanu uzņēmējdarbībā un ieguldījumu Zemgales reģiona attīstībā. LDDK kopā ar sociālajiem partneriem vērtēja piecus kritērijus (uzņēmums īsteno labu pārvaldības praksi; apliecina korporatīvās sociālās atbildības principus; līdzdarbojas vietējā vai nacionālā līmeņa uzņēmēju biedrībā vai darba devēju organizācijā, stiprinot sociālo dialogu un veicinot sadarbību pašvaldībā; uzņēmumam nav pārkāpumu darba tiesisko attiecību un darba aizsardzības jomā; uzņēmumam nav nodokļu parādu – tas atbildīgi organizē savu finansiāli ekonomisko darbību). Attēlā: LDDK viceprezidents Valdis Jākobsons pasniedz balvu "Dobeles dzirnavnieka" galvenajai grāmatvedei Vijai Boļšakovai

     

Bauskā ar Zemgales reģionālo finanšu forumu Finanšu ministrija (FM) pagājušajā piektdienā, 29.augustā, uzsāka valsts deviņdesmitgadei veltīto pasākumu kopumu, kādi ik pēc pāris nedēļām šoruden notiks arī pārējos valsts reģionos.Bauskā uzņēmēju, valsts iestāžu un pašvaldību darbinieku forums notika četrās diskusiju grupās par jautājumiem: "Muita šodien un rīt", "Valsts budžeta iespējas un tava reģiona attīstība", "Valsts ieņēmumu dienests - dinamiska un moderna organizācija", "Valsts atbalsts + nodokļu politika = izaugsme".

 

Par diskusijās izskanējušajiem jautājumiem, problēmām un jau tuvākajā laikā valsts finanšu jomā, tostarp nodokļu politikā, sagaidāmajām pārmaiņām informēsim "KV" nākamajos numuros.

 

 


 
Par izdevēju / Kontakti / Grāmatas

© VSIA "Latvijas Vēstnesis" / info@lv.lv
žogspiepūšamās atrakcijas