Izvērstā meklēšana
LV.LV sākumlapa
     Par izdevēju Kontakti Grāmatas Arhīva sākumlapa
Iepriekšējais numurs
Visi raksti
    Aktuāli
    Biznesa kāpnes
    Likumu ABC
    Finanšu plūsma
    Inovācijas lietas
    Eiropas nauda
    Seko līdzi
    Jautājums. Atbilde
    Ziņas īsumā
    Biznesa vide
    Uzņēmuma vadība
    Praktiski padomi
    Nodokļi
    Reklāma
Ideju banka
Arhīvs
Žurnālā
Nr.36 (143) 2008. gada 3. septembris
            

  Ziņas īsumā | Latvijā un pasaulē

Valsts un finanšu sistēmas nedalāmība iesvētīta karogā


Trešdien, 27.augustā, Rīgas Domā tika iesvētīts Finanšu ministrijas karogs, kas uzšūts par godu Latvijas valsts un Finanšu ministrijas 90 gadu jubilejai. Tas simbolizē valsts finanšu sistēmu un kalpos kā ministrijas atpazīstamības zīme.

Svinīgajā karoga iesvētīšanas ceremonijā piedalījās finanšu ministrs Atis Slakteris, īpašu uzdevumu ministrs Eiropas Savienības finanšu pārvaldes lietās Normunds Broks, valsts sekretārs Mārtiņš Bičevskis, Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas vadītāja Valentīna Andrējeva, kā arī kuplā skaitā finanšu sistēmas darbinieki.

Finanšu ministrs A.Slakteris norādīja: "Šis karogs simbolizēs ne tikai Finanšu ministrijas, bet visas valsts finanšu sistēmā iesaistīto iestāžu augstākos mērķus un centienus. Katras neatkarīgas valsts pamatā ir nauda un mērķtiecīga tās izmantošana visās tautsaimniecības nozarēs. Karogs sasaista Latvijas valsts dibināšanas un finanšu sistēmas izveidošanās gada dienu, akcentējot to nedalāmību."

 

 


 
Par izdevēju / Kontakti / Grāmatas

© VSIA "Latvijas Vēstnesis" / info@lv.lv
žogspiepūšamās atrakcijas