Izvērstā meklēšana
LV.LV sākumlapa
     Par izdevēju Kontakti Grāmatas Arhīva sākumlapa
Iepriekšējais numurs
Visi raksti
    Aktuāli
    Biznesa kāpnes
    Likumu ABC
    Finanšu plūsma
    Inovācijas lietas
    Eiropas nauda
    Seko līdzi
    Jautājums. Atbilde
    Ziņas īsumā
    Biznesa vide
    Uzņēmuma vadība
    Praktiski padomi
    Nodokļi
    Reklāma
Ideju banka
Arhīvs
Žurnālā
Nr.36 (143) 2008. gada 3. septembris
            

  Ziņas īsumā | Latvijā un pasaulē

"Riga Food": biznesam, zināšanām un izklaidei


Arvien plašāku vērienu ik gadu iegūst izstāde "Riga Food". Šogad 13.starptautiskā pārtikas, dzērienu, pārtikas pārstrādes tehnoloģiju, iepakojuma, sabiedriskās ēdināšanas, viesnīcu un veikalu aprīkojuma un servisa izstāde "Riga Food 2008" notiks no 3. līdz 6.septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

Kā norāda izstādes "Riga Food" vadītājs Rolands Nežborts, šī izstāde ir nozīmīgs pasākums ne tikai Baltijas, bet arī daudz plašākā mērogā. Šogad dalību izstādē pieteikušas vairāk nekā 600 dažādu firmu no gandrīz 40 valstīm, piemēram, vairāk nekā 50 firmas no Itālijas, ar 30 uzņēmumiem būs pārstāvēta Lietuva, ar 24 - Polija.

Izstādē piedalās arī septiņi Gruzijas vīna, brendija un konjaka ražotāji "Askaneli Brothers", "Badagoni", "Kindzmarauli Marani", "Tiflis Wine Cellar", "Sarajishvili JSC", "Georgian Wine Corporation" un "Teliani Valley", kā arī zaļās tējas ražotājuzņēmums "Ternali-tea".

Gruzijas uzņēmumu dalība izstādē ir iespējama, pateicoties Gruzijas Zemkopības ministrijas atbalstam un izteiktajai vēlmei izstādē "Riga Food" popularizēt valsts zemkopības nozari. Gruzijas zemkopības ministra vietnieks Aleksandrs Tsintsadze norāda, ka, izmantojot valsts programmu, kas atbalsta dalību starptautiskajās izstādēs, ministrija vēlas iepazīstināt ar lauksaimniecības produkciju Gruzijai stratēģiski svarīgu tirgu - Baltijas valstis - un veicināt ražojumu atpazīstamību šajā reģionā.

Izstādes ietvaros notiks virkne semināru, divi pārtikas produktu konkursi, kā arī pavāru un konditoru konkursi. Atsevišķu pasākumu programmu, kas būs gan izglītojoša, gan atraktīva, izveidojusi biedrība "Pavāru klubs" un Latvijas Tehnoloģiskais centrs projekta "EEN-Latvija" ietvaros.

Tāpat kā citus gadus, arī šoreiz valsts atbalstu dalībai izstādē saņēmuši Latvijas mazie un vidējie uzņēmumi un biedrības. Šogad to ir 11 ("Dienvidi Plus", "Paipal Farm", KS "Tērbatietis", "Mandor Rīga", "Velte L", Saldus Pārtikas kombināts, "Kronis", "Valežs", Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija, Latvijas Maiznieku biedrība, Latvijas Alus darītāju savienība).

 

 


 
Par izdevēju / Kontakti / Grāmatas

© VSIA "Latvijas Vēstnesis" / info@lv.lv
žogspiepūšamās atrakcijas