Izvērstā meklēšana
LV.LV sākumlapa
     Par izdevēju Kontakti Grāmatas Arhīva sākumlapa
Iepriekšējais numurs
Visi raksti
    Aktuāli
    Biznesa kāpnes
    Likumu ABC
    Finanšu plūsma
    Inovācijas lietas
    Eiropas nauda
    Seko līdzi
    Jautājums. Atbilde
    Ziņas īsumā
    Biznesa vide
    Uzņēmuma vadība
    Praktiski padomi
    Nodokļi
    Reklāma
Ideju banka
Arhīvs
Žurnālā
Nr.36 (143) 2008. gada 3. septembris
            

  Seko līdzi | Lasi, pārbaudi, atceries

Atvērs programmu "Atbalsts jaunu produktu un tehnoloģiju ieviešanai ražošanā"
"KV" informācija

No 29.septembra līdz 7.novembrim Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra pirmajā atlases kārtā pieņems projektu iesniegumus darbības programmas "Uzņēmējdarbība un inovācijas" aktivitātes "Jaunu produktu un tehnoloģiju izstrāde" apakšaktivitātē "Atbalsts jaunu produktu un tehnoloģiju ieviešanai ražošanā".

Kopējais šīs aktivitātes finansējums ir 80 milj. latu; pirmajā atlases kārtā pieejamais finansējums - 40 milj. latu. Maksimāli pieļaujamā finansējuma intensitāte no projekta kopējām attiecināmajām izmaksām ir 25% - lielajiem komersantiem un 35% - sīkajiem, mazajiem un vidējiem komersantiem. Vienai projekta iesniedzēja saistīto personu grupai aktivitātes ietvaros maksimāli pieļaujamais finansējuma apmērs ir 350 000 latu.

Aktivitātes mērķis ir atbalstīt veiksmīgi izstrādāto jauno produktu (tajā skaitā preču vai pakalpojumu) vai tehnoloģiju (tajā skaitā tehnoloģisko procesu) ieviešanu ražošanā.

Aktivitātes ietvaros finansē tādus sākotnējos ieguldījumus komersanta pamatlīdzekļos, kas tieši nodrošina jaunu produktu vai tehnoloģiju ieviešanu ražošanā.

 

 


 
Par izdevēju / Kontakti / Grāmatas

© VSIA "Latvijas Vēstnesis" / info@lv.lv
žogspiepūšamās atrakcijas