Izvērstā meklēšana
LV.LV sākumlapa
     Par izdevēju Kontakti Grāmatas Arhīva sākumlapa
Iepriekšējais numurs
Visi raksti
    Aktuāli
    Biznesa kāpnes
    Likumu ABC
    Finanšu plūsma
    Inovācijas lietas
    Eiropas nauda
    Seko līdzi
    Jautājums. Atbilde
    Ziņas īsumā
    Biznesa vide
    Uzņēmuma vadība
    Praktiski padomi
    Nodokļi
    Reklāma
Ideju banka
Arhīvs
Žurnālā
Nr.41 (148) 2008. gada 8. oktobris
            

  Ziņas īsumā | Latvijā un pasaulē

Labākais uzņēmums Latgalē


LDDK Finanšu ministrijas rīkotā Finanšu foruma ietvaros 3.oktobrī pasniedza balvu labākajam darba devējam Latgalē - a/s "Daugavpils lokomotīvju remonta rūpnīca".

Šā brīža saspringtajā ekonomiskajā situācijā uzņēmums ir spējis noturēt stabilu savu darbību, kā arī attīstīties, izpildot nozīmīgus pasūtījumus. Akciju sabiedrība nodrošina darbavietas un rūpējas par labvēlīgiem sociālajiem apstākļiem saviem darbiniekiem. Uzņēmumā gādā arī par strādājošo apmācību un kvalifikācijas celšanu. Akciju sabiedrība ir nozīmīga ne tikai reģionā, bet arī valsts un pat starptautiskā mērogā, sadarbojoties ar Baltijas valstīm, Krieviju, Baltkrieviju, Mongoliju un Uzbekistānu. Uzņēmums realizē videi draudzīgu rūpniecību un izturas uzmanīgi pret apkārtējo vidi, utilizējot un realizējot videi draudzīgu rūpniecību.

Žūrijas komisija, kurā bija iekļauti valsts un pašvaldību atbildīgo iestāžu pārstāvji, nacionālā līmeņa sociālie partneri, pašvaldību vadītāji, reģionālo un nozaru uzņēmēju biedrību vai darba devēju organizāciju eksperti, uzņēmumus vērtēja trijās kārtās. Kritēriji, izvērtējot labāko darba devēju, bija balstīti uz šādiem pamatprincipiem: uzņēmums īsteno labu pārvaldības praksi; savā darbībā apliecina korporatīvās sociālās atbildības principus; aktīvi līdzdarbojas vietējā vai nacionālā līmeņa uzņēmēju biedrībā vai darba devēju organizācijā, stiprinot sociālo dialogu un veicinot sadarbību pašvaldībā; uzņēmumam nav pārkāpumi darba tiesisko attiecību un darba aizsardzības jomā; uzņēmumam nav nodokļu parādu, tātad tas atbildīgi organizē savu finansiāli ekonomisko darbību.

 

 


 
Par izdevēju / Kontakti / Grāmatas

© VSIA "Latvijas Vēstnesis" / info@lv.lv
žogspiepūšamās atrakcijas