Izvērstā meklēšana
LV.LV sākumlapa
     Par izdevēju Kontakti Grāmatas Arhīva sākumlapa
Iepriekšējais numurs
Visi raksti
    Aktuāli
    Biznesa kāpnes
    Likumu ABC
    Finanšu plūsma
    Inovācijas lietas
    Eiropas nauda
    Seko līdzi
    Jautājums. Atbilde
      Ziņas īsumā
    Biznesa vide
    Uzņēmuma vadība
    Praktiski padomi
    Nodokļi
    Reklāma
Ideju banka
Arhīvs
Žurnālā
Nr.47 (154) 2008. gada 19. novembris
            

  Ziņas īsumā | Latvijā un pasaulē

Jauna padome uzņēmēju interešu aizstāvībai


Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā (LTRK) 11.novembrī pulcējās dažādu nozaru uzņēmēji, lai šīs organizācijas paspārnē nodibinātu Nacionālās stratēģijas padomi (NSP). Padome tika izveidota, lai sekmētu konstruktīvu dialogu ar valdību un citiem partneriem par nepieciešamajiem pasākumiem Latvijas tautsaimniecības stabilizēšanai. Turpmāk NSP galvenais uzdevums būs pārstāvēt dažādu nozaru uzņēmēju intereses un viedokļus valdībā par būtiskākajiem jautājumiem, kas skar uzņēmējdarbības vidi un Latvijas tautsaimniecības attīstību.

Dibināšanas sanāksmē tika ievēlēti padomes priekšsēdētājs un priekšsēdētāja vietnieki. Par NSP priekšsēdētāju kļuva Sandis Kolomenskis, SIA "Microsoft Latvia" valdes loceklis, par vietniekiem ievēlēti Aigars Rostovskis, SIA "Biznesa augstskola Turība" valdes priekšsēdētājs, un Normunds Štāls, SIA "RRB Celtniecība" direktors.

Sanāksmes dalībnieki nolēma, ka galvenie jautājumi, kas vistuvākajā laikā būs NSP uzmanības lokā, ir nākamā gada valsts budžets, valsts pārvaldes efektivitātes kāpināšana, uzņēmējdarbības vides uzlabošana un eksporta atbalsta pasākumi. Nākotnē NSP paredzējusi pievērsties arī valsts stratēģiskās attīstības plānošanas jautājumiem.

 

 


 
Par izdevēju / Kontakti / Grāmatas

© VSIA "Latvijas Vēstnesis" / info@lv.lv
žogspiepūšamās atrakcijas