Izvērstā meklēšana
LV.LV sākumlapa
     Par izdevēju Kontakti Grāmatas Arhīva sākumlapa
Iepriekšējais numurs
Visi raksti
    Aktuāli
    Biznesa kāpnes
    Likumu ABC
    Finanšu plūsma
    Inovācijas lietas
    Eiropas nauda
    Seko līdzi
    Jautājums. Atbilde
      Ziņas īsumā
    Biznesa vide
    Uzņēmuma vadība
    Praktiski padomi
    Nodokļi
    Reklāma
Ideju banka
Arhīvs
Žurnālā
Nr.48 (155) 2008. gada 26. novembris
            

  Ziņas īsumā | Latvijā un pasaulē

Decembrī sāks darboties Zilupes dzelzceļa kravu skeners


Šā gada decembra pirmajā pusē sāks darboties Zilupes dzelzceļa kravu skeners. Par to pagājušonedēļ Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Galvenās muitas pārvaldes Muitas un uzņēmēju konsultatīvās padomes sanāksmē informējis VID Galvenās muitas pārvaldes direktors Andis Drulle. Viņš pastāstīja, ka patlaban darbs pie skenera uzstādīšanas ir pabeigts un notiek darbinieku apmācība.

Galvenās muitas pārvaldes direktors sanāksmē informēja par robežkontroles punktu rekonstrukcijas un būvniecības uz Eiropas Savienības robežas projekta gaitu un panākumiem muitas kontroles jomā. Sanāksmē tika diskutēts arī par likumprojektu "Par grozījumiem Muitas likumā" un tajā paredzētajām izmaiņām saistībā ar muitas kontroles zonām un muitas brokera statusu. VID speciālisti sanāksmes dalībniekiem prezentēja TIR elektroniskās noformēšanas kārtību no 2009.gada 1.janvāra, kā arī informēja par plānoto Daugavgrīvas ostas muitas kontroles punkta optimizāciju.

Aģentūra "BNS" jau ir vēstījusi, ka kravu kontroles skenerus Grebņevas un Zilupes muitas kontroles punktos uzstāda būvkompānija "Latvijas energoceltnieks" (LEC). Grebņevas robežkontroles punktā uzstādīs pārvietojamo kravu kontroles skeneru autotransporta pārbaudei, savukārt Zilupes muitas kontroles punktā stacijas teritorijā ar skeneri pārbaudīs dzelzceļa ritošo sastāvu. Skeners dzelzceļa kravu pārbaudei būs pirmā šāda iekārta Latvijā.

 

 


 
Par izdevēju / Kontakti / Grāmatas

© VSIA "Latvijas Vēstnesis" / info@lv.lv
žogspiepūšamās atrakcijas